Evde Beton Saksı Yaparak Para Kazanma

Evde beton saksı yaparak para kazanma yöntemleri son dönemlerde oldukça sık karşımıza çıkmaktadır. Evlerdeki bitkileri beton saksılara koymak son derece popüler oldu.

Öncelikle iş bir iş planı yaparak işe başlayabilirsiniz. Beton saksı için gerekli malzemeleri aldıktan sonra arzu ettiğiniz boy ve kalıplarda saksı modellerini uygulamaya başlayabilirsiniz. Daha sonrasında ise kaktüs ya da yine kaktüs familyasından olan sukulentleri kullanarak şık ve modern beton saksılarınıza yerleştirip bunların satışını yaparak evden para kazanabilirsiniz.

Beton Saksı Yapımı

Evde beton saksı yaparak para kazanma yöntemlerinde seçiminizi yaptıktan sonra öncelikli olarak gerekli malzemeleri tedarik etmeniz gerekmektedir.

Siyah ya da beyaz istediğiniz renkte çimento almanız gerekmektedir. Ardından çimento rengine bağlı olarak derz dolgu ile mermer tozu da temin edilmesi gerekenler arasındadır.

Kalıp için ise internet üzerinde birbirinden faklı model ve tasarımlarda bulabileceğiniz yaratıcı kalıplar bulunmaktadır. Son olarak da zımpara ve harcı hazırlarken kullanacağınız gazete kağıdı, kova ve bir karıştırma aletine ihtiyacınız olacaktır.

Malzemeleri çimento ağırlıkta olacak şekilde göz kararı azar azar karıştırdıktan sonra biraz çukurlaştırıp su ile karıştırmaya devam etmeniz gerekmektedir. Donma işlemi başlayacağı için öncesinde zeytin yağı sürerek hazırlamış olduğunuz kalıplara harcı boşaltmaya başlayabilirsiniz.

Tamamen donması 1 ya da 2 gün sürecektir. Sonrasında ise beton saksılarınız süslenme için hazır olacaktır. Seçeceğiniz çiçekleri beton saksılara ekerek satışa hazır hale getirmiş olacaksınız.

Beton Saksı İle Para Kazanma

Evde beton saksı yaparak para kazanma sizin için hem güzel ve eğlenceli bir uğraş hem de bir ek gelir kapısı olacaktır. Birçok kalıp çeşidiyle farklı modellerde beton saksılar oluşturabilirsiniz. Estetik açıdan oldukça görsel olan bu ürünler birçok kişi tarafından beğenerek evlerinde tercih edilmektedir.

Beton saksılarınızı ve çiçeklerinizi hazırladıktan sonra sosyal medyada açacağınız hesaplar üzerinden görsellerini paylaşabilirsiniz. Böylece birçok farklı insana ulaşmasını sağlayacak ve kazancınızı arttırabileceksiniz. Ancak buradaki önemli noktalardan biri de fotoğrafları paylaşırken doğru etiketleri seçmeniz olacaktır. Bu sayede doğru kişilere ulaşmasını sağlayarak doğru tanıtım ve reklam yapmış olacaksınız.